- Home
- ยป
- Our Product Range
- »
- High Mast Lighting Pole
High Mast Lighting Pole
Prominent & Leading Manufacturer from Ghaziabad, we offer 100 watt led flood light 100w high mast led light and 150w led flood light 150w high mast led light.
100 Watt Led Flood Light 100w High Mast Led Light
Product Price: Rs 1,300 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 20 Piece
Product Details:
| Wattage | 100 W |
| Lighting Color | Cool White |
100 Watt led flood light 100w high mast led light
Yes! I am InterestedRequest A Callback
150W Led Flood Light 150w High Mast Led Light
Product Price: Rs 2,100 / PieceGet Best Price
Minimum Order Quantity: 20 Piece
Product Details:
| Mast Height | 35 m |
| Total Wattage | 150W |
| LED Brand | Acetex |
| No. of Luminaries | 6 Nos |
| System Voltage | 230 V AC |
| CCT | 3000 K |
150W led flood light 150w high mast led light
Yes! I am InterestedRequest A Callback